» » Відбудеться ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Підприємництво та логістика в умовах сучасних викликів»

Дата: 23-05-2022, 11:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

26-28 травня 2022 року о 12.00  год відбудеться ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Підприємництво та логістика в умовах сучасних викликів».  Кафедра підприємництва і торгівлі факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету запрошує до участі у заході.

Конференція буде проведена за підтримки Катовіцького економічного університету,  Гданського економічного університету, Вроцлавського економічного університету, Познанського економічного університету, Дрезденського технічного університету, Кошицького  технічного  університету, Південночеського університету в Будойовіце,  Університету Паннонія, Карпатського відділу  Державної регуляторної служби України ГО «Партнерство».

Тематичні напрями роботи конференції:

Секція 1. Підприємництво та започаткування власної справи.

Секція 2.  Логістика та трансформація інфраструктурного середовища.

Секція 3. Екологічні тренди в розвитку підприємництва і логістики.

Секція 4.  Торгівля в умовах нової конфігурації ринків.

Секція 5. Міжнародна академічна мобільність та забезпечення якості вищої освіти у сфері підприємництва і логістики.

Завантажити Переглянути онлайн