Відбулося засідання кафедри

Дата: 23-05-2022, 09:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відповідно до Порядку перегляду (оновлення) освітніх програм 17.05.2022 року відбулося розширене засідання кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу Західноукраїнського національного університету із залученням стейкголдерів та груп забезпечення спеціальностей щодо розгляду та оновлення проєктів освітніх програм на 2022/2023 н.р., які були розміщені для публічного обговорення на офіційному сайті ЗУНУ для здобувачів вищої освіти на початковому (короткому циклі), першому (бакалаврському), другому (магістерському), третьому (освітньо-науковому)  рівнях вищої освіти:

• ОПП «Менеджмент» початкового (короткого циклу) рівня вищої освіти за спеціальністю 073 Менеджмент галузі знань 07 Управління та адміністрування (гарант – к.е.н., доцент Ірина ДЕМКІВ);
  • ОПП «Менеджмент» першого (бакалаврського), рівня вищої освіти за спеціальністю 073 Менеджмент галузі знань 07 Управління та адміністрування (гарант – к.е.н., доцент Жанна КРИСЬКО);
  • ОПП «Публічне управління та адміністрування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування галузі знань 28 Публічне управління та адміністрування (гарант – д.е.н., професор Григорій МОНАСТИРСЬКИЙ);
  • ОПП «Менеджмент» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 073 Менеджмент галузі знань 07 Управління та адміністрування (гарант – д.е.н., професор Руслан АВГУСТИН);
  • ОПП «Публічне управління та адміністрування» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування галузі знань 28 Публічне управління та адміністрування (гарант – д.е.н., професор Алла ВАСІНА);
  • ОПП «Менеджмент закладів охорони здоров’я» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 073 Менеджмент галузі знань 07 Управління та адміністрування (гарант – д.е.н., професор Тетяна ЖЕЛЮК);
  • ОПП «Управління персоналом» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 073 Менеджмент галузі знань 07 Управління та адміністрування (гарант – к.е.н., доцент Світлана ПРОХОРОВСЬКА);
  • ОНП «Менеджмент» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 073 Менеджмент галузі знань 07 Управління та адміністрування (гарант – д.е.н., професор Михайло ШКІЛЬНЯК);
  • ОНП «Публічне управління та адміністрування» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування галузі знань 28 Публічне управління та адміністрування (гарант – д.е.н., професор Алла МЕЛЬНИК);

В обговоренні змін та доповнень до вищезазначених освітніх програм взяли участь науковці - представники закладів вищої освіти України, іноземні експерти, представники органів влади та випускники кафедри, а саме:

1. АРТИМОВИЧ Андрій Іванович, к.м.н., директор КНП "Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня".
  2. ВАГОНОВА Олександра Григорівна, д.е.н., професор, завідувач кафедри прикладної економіки, підприємництва та публічного управління Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».
  3. ВЕЛІЧКО Катерина Леонідівна, випускниця освітньо-професійних програм «Публічне управління та адміністрування» (перший (бакалаврський) рівень вищої освіти), «Публічне управління та адміністрування»» другий (магістерський) рівень вищої освіти) ЗУНУ, експерт НАЗЯВО.
  4. ГРУЩИНСЬКА Наталія Миколаївна, д.е.н., професор, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Національного авіаційного університету (м. Київ).
  5. ДРАГОМИРЕЦЬКА Наталія Михайлівна, д.н.держ. упр., професор, професор кафедри соціально-гуманітарних наук Національного університету «Одеська політехніка».
  6. ЗЕЛІНСЬКА Анетта – д.габілітований професор Вроцлавського економічного університету (Республіка Польща), почесний доктор ЗУНУ.
  7. КАЛАШНИК Надія Сергіївна, д.н.держ. упр., професор, професор кафедри публічного управління та публічної служби Інституту державного управління Національного університету «Львівська політехніка».
  8. ЛАПТЄВ В'ячеслав Ігорович д.е.н., професор кафедри соціальної економіки Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця.
  9. МАСЛЕЙ Віктор Михайлович, доктор філософії за спеціальністю «Менеджмент», начальник Головного управління ДСНС у Тернопільській області.
  10. ПАЧУСКІ Пйотр, депутат міської ради міста Єленя Гура (Республіка Польща).
  11. ПОЛІКРОВСЬКИЙ Роман Степанович, голова Збаразької територіальної громади, аспірант ОНП «Менеджмент» ЗУНУ.
  12. СИТНИЦЬКА Оксана Анатоліївна, начальника управління економічного та агропромислового розвитку, містобудування, архітектури Рівненської районної державної адміністрації Рівненської області, аспірантка ОНП «Публічне управління та адміністрування» ЗУНУ.
  13. ШЕВЧЕНКО Наталія Олександрівна, д.н. держ. упр., професор, завідувач кафедри публічного управління та права Комунального закладу вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради».

Гарантами освітніх програм також було забезпечено наявність рецензій та відгуків на обговорювані освітні програми.

За результатами обговорення проектів освітніх програм підготовано аналітичні звіти та затверджені оновлені ОПП та ОНП із врахуванням зауважень та пропозицій стейкголдерів.