» » Сильна, незламна, смілива та вільна Україна – це щасливе майбутнє наших дітей!

Сильна, незламна, смілива та вільна Україна – це щасливе майбутнє наших дітей!

Дата: 19-05-2022, 17:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вишиванка – це наш оберіг, символ здоров’я, щасливої долі та національної гордості. Цьогоріч вишиванку ми одягаємо з молитвою за мир в Україні. Відзначаючи Всесвітній день вишиванки хочеться дарувати любов, добро, людське тепло та світло своєї душі. У цей день викладачі кафедри міжнародних відносин та дипломатії Західноукраїнського національного університету відвідали Тернопільський обласний спеціалізований будинок дитини, який очолює Інга Кубей. Тут знайшли прихисток діти з Києва, які змушені були покинути рідні домівки. Усі дітки, з якими познайомилися викладачі, надзвичайно світлі, щирі, добрі, лагідні та усміхнені. Частинку своєї привітності та позитиву вони передали нашому університету. Особливі емоції та вдячність викликають доброзичливі й милосердні вихователі та медсестри, які працюють у цьому закладі.

Колектив кафедри міжнародних відносин та дипломатії висловлює щиру подяку своїм друзям – австрійській компанії Veltze, Mares & Partner (м. Відень) за благодійну допомогу, підтримку та віру в Україну!