» » Відбулося засідання науково-технічної ради

Відбулося засідання науково-технічної ради

Дата: 20-05-2022, 15:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До Дня науки в Україні у класичному університеті Тернополя відбулося засідання науково-технічної ради.
Зібрання розпочало роботу із Гімну України. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять українських Героїв, які віддали своє життя за нас.
Ректор ЗУНУ Андрій Крисоватий відзначив вагомі результати наукових досліджень та копітку працю науковців Західноукраїнського національного університету в цей непростий для України час:
"Сьогодні, як ніколи, наша діяльність повинна бути спрямована на розвиток нашої країни, її зміцнення та поступ. Дякую кожному за високу якість інформаційно-наукового наповнення журналів і збірників наукових праць, розвиток молодіжної науки, публікаційний внесок у популяризації наукових здобутків університету, ефективну діяльність з організаційно-інформаційного
та методично-атестаційного супроводу наукової роботи у закладі вищої освіти".

Проректор із наукової роботи Зеновій Задорожний вручив науковцям подяки та цінні подарунки.