Робоча зустріч

Дата: 19-05-2022, 14:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Ректор класичного університету Тернополя Андрій Крисоватий зустрівся із деканом факультету міжнародних відносин і журналістики Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця д.е.н., проф. Оленою Птащенко.

Олена Валеріївна розповіла про особливості навчального процесу в закладі вищої освіти під час війни та обговорила ініціативи співпраці між науковцями навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д, Гаврилишина  ЗУНУ та  факультету міжнародних відносин і журналістики ХНЕУ імені Семена Кузнеця.

Життя продовжується й молоді люди України повинні отримувати якісні освітні послуги, незважаючи на те, що триває війна. Об’єднуючи зусилля ми зможемо подолати усі виклики та загрози.

Україна переможе!