Допомога дітям-сиротам

Дата: 19-05-2022, 10:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Кафедра іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій Західноукраїнського національного університету веде активну комунікацію із  директоркою комунального некомерційного підприємства "Тернопільський обласний центр реабілітації та розвитку дитини" Тернопільської обласної ради Інгою Кубей та представниками Палати економіки Австрії – президентом Крістофом Ляйтлом (Christoph Leitl) щодо гуманітарної допомоги дітям-сиротам.

Зараз у будинку дитини проживають понад 80 дітей, 50 з них були перевезені із зони бойових дій. Тому допомога австрійських партнерів за підтримку у нелегкий для України час випробувань.

Студенти спеціальності «Бізнес-комунікації та переклад» Ірина Сороківська та Остап Зацерковний взяли інтерв’ю у пані Інги Кубей та зробили англомовні титри.