» » Школа лідерів ефективного управління

Школа лідерів ефективного управління

Дата: 18-05-2022, 16:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах Школи лідерів ефективного управління у п’ятницю, 20 травня 2022 року о 09.30 відбудеться гостьова лекція директора інституту політичних наук та публічного управління Люблінського католицького університету Івана Павла ІІ (Республіка Польща), доктор габілітованої, професора Агнєшки ЛУКАСІК-ТУРЕЦЬКОЇ (Agnieszka ŁUKASIK-TURECKA).

Тема зустрічі «Disinformation in Media Area after February 24, 2022: Technologies of Counteraction» (Дезінформація в медійному просторі після 24 лютого 2002 року: технології протидії).

Запрошуємо до участі в заході слухачів освітніх програм «Державна служба» та «Публічне управління та адміністрування» спеціальності «Публічне управління та адміністрування» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти, аспірантів ОНП «Публічне управління та адміністрування» та «Менеджмент».

Захід відбудеться на платформі ZOOM.