Європа з Україною!

Дата: 17-05-2022, 10:24 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Весь світ об’єднався у підтримці України в боротьбі з російським агресором. Щодня ми отримуємо волонтерську допомогу дружніх країн, які наближають довгожданну перемогу разом з українцями. Світова академічна спільнота теж по-особливому підтримує Україну.
До Дня Європи колектив відділу гуманітарної освіти та виховання ЗУНУ започатковує проєкт «Європа з Україною!», у якому молодь Західноукраїнського національного університету із власного досвіду розповідатиме про те, як європейці сьогодні підтримують українців.
Учасниця творчих проєктів класичного університету Тернополя, солістка гуртів «Кралечки», «Інтонація», а сьогодні - студентка Ягелонського університету в Польщі Оксана Скрепецька записала відеозвернення до студентської молоді ЗУНУ.