«Відмініть війну»

Дата: 13-05-2022, 10:56 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Український народ бореться за територіальну цілісність своєї держави. Мільйони людей змушені покинути свої домівки, тисячі постраждалих та жорстоко вбитих, багато дітей, що  залишились без батьків.

Війна перевернула життя дітей нищівним чином. По всьому світу маленькі громадяни України благають дорослих зробити все можливе та неможливе, щоб зупинити війну.

«Відмініть війну» - саме так називається пісня, кліп на яку сьогодні знімали у Західноукраїнському національному університеті колективи відділу гуманітарної освіти та виховання й відділу інформації та зв‘язків з громадськістю.

Учасниками зйомок стали дітки-учасники мистецького проєкту «Арт-терапія», які вимушено покинули свої домівки через війну, а виконувала пісню солістка гурту «Краплинки» ЗУНУ Антоніна Зелена.

Віримо в те, що прохання дітей буде почуте, війна незабаром закінчиться, а наше майбутнє буде мирним та щасливим!