» » Відбувся конкурс соціальних проєктів

Відбувся конкурс соціальних проєктів

Дата: 13-05-2022, 10:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

 Нещодавно для студентів груп СЗ-21 та СР-21 колектив кафедри фінансового менеджменту та страхування класичного університету Тернополя провів конкурс соціальних проєктів, які спрямовані на покращення якості життя та життєвих стандартів людей з різними потребами, орієнтовані на вирішення економічних та соціальних проблем задля успішної реалізації завдань соціальної політики держави.

До участі в конкурсі були допущені проєкти студентів, які відповідали наступним критеріям: розв'язання поставленої проблеми, можливість реалізації, економічний ефект від впровадження, якість представленої роботи й презентабельність. На конкурсі були представлені цікаві доповіді та презентації, які викликали активне обговорення, дискусії та обмін думками з різних аспектів актуальних соціальних проблем, зокрема щодо: поліпшення становища соціально вразливих верств населення; розвитку соціального підприємництва як відповіді суспільства на соціальні потреби; можливості залучення соціальних інвестицій на місцевому рівні; реформування системи надання соціальних послуг; профілактики сирітства в контексті воєнних дій на території України; удосконалення системи соціальної підтримки населення для забезпечення тарифної реформи у сфері комунальних послуг.

У межах  конкурсу студенти Західноукраїнського національного університету чітко окреслили основні соціальні проблеми в Україні, запропонували алгоритми їхнього вирішення в сучасних умовах.

Дякуємо  за участь у конкурсі соціальних проектів, бажаємо не припиняти інтелектуальних пошуків і натхненно й наполегливо примножувати свої наукові здобутки!