Українці повинні читати

Дата: 10-05-2022, 14:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На початку квітня 2022 року відділ гуманітарної освіти та виховання Західноукраїнського національного університету оголосив про збір української літератури для дітей та молоді, які вимушено покинули Україну внаслідок бойових дій, таким чином розпочавши акцію «Українці повинні читати».

Сьогодні ми багато читаємо: стрічку новин, популярні блоги, нескінченні меседжі, але книгу неможливо замінити.

Учасниками акції стали студенти усіх факультетів, інститутів, коледжів та працівники класичного університету Тернополя. Кілька сотень книг 10 травня було передано здобувачам освіти, а саме українським дітям та молоді, в Український дім м. Вроцлава, Республіка Польща.

Сподіваємось, що читання літератури рідною мовою принесе читачам користь та естетичну насолоду.