» » Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми менеджменту та публічного управління в умовах війни та післявоєнної відбудови України»

Дата: 6-05-2022, 13:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні проблеми менеджменту та публічного управління в умовах війни та післявоєнної відбудови України», яка відбудеться 31 травня 2022 року з ініціативи кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету.

Напрями роботи конференції:

1. Трансформація системи менеджменту в контексті реагування на виклики сьогодення.

2. Публічне управління в умовах воєнного стану та післявоєнної відбудови.

3. Управління людськими ресурсами в умовах сучасних реалій та поствоєнного суспільного оновлення.

4. Управління закладами охорони здоров’я в умовах воєнного стану.

Форма участі – дистанційна.

За результатами конференції планується публікація електронного збірника тез доповідей з присвоєнням йому ISBN.
Усі учасники конференції отримають сертифікат про участь.

Детальніше в інформаціному листі:  Інформаційний лист
Завантажити Переглянути онлайн