» » Асоціація психологів вищої школи України запрошує!

Асоціація психологів вищої школи України запрошує!

Дата: 18-04-2022, 16:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

21 квітня 2022 р. о 14:00 відбудеться круглий стіл «Виклики сьогодення для психологічної служби зво у воєнний час» .

Асоціація психологів вищої школи України, учасником якої є психологічна служба ЗУНУ (ННІК), організовує круглий стіл, присвячений аналізу змін діяльності практичних психологів і соціальних працівників університетів та інститутів, спричинених війною.

Мета круглого столу – здійснити аналіз соціально-психологічних запитів про допомогу від студентів і співробітників зво, спричинених війною; створити загальну картину змін у технологіях та алгоритмах надання послуг працівниками психологічної служби зво.

Програма круглого столу:  програма
Завантажити Переглянути онлайн

Планується обговорити психологічні проблеми, з якими стикаються фахівці, провести рефлексію професійних практик і способів надання допомоги, обмінятися уявленнями про найближчі задачі професійної психологічної спільноти.

До участі у фаховій розмові запрошуються психологи-практики, соціальні працівники, викладачі психологічних дисциплін, науковці.

Круглий стіл буде проведено онлайн - в форматі коротких виступів та обговорень. Програма дискусій формується і буде надіслана зареєстрованим учасникам 20 квітня.

Якщо ви бачите себе спікером або слухачем, можна зареєструватися тут:

Контакти оргкомітету:

КОЛІСНИК Людмила: заступник голови АПВШУ, кандидат психологічних наук, практичний психолог Сумського державного університету.
Зв‘язок: 0505437890, unipsyservice@gmail.com

ОПАНАСЕНКО Людмила: членкиня АПВШУ, кандидат психологічних наук, начальник Навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню Чорноморського національного університету імені Петра Могили.
Зв'язок: 0675122771, luidmilkaop@ukr.ne