» » Круглий стіл "Управління життєдіяльністю територіальних громад в умовах воєнного стану: виклики й механізми реагування"

Дата: 12-04-2022, 11:56 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

14 квітня 2022 року об 11.00 год у Західноукраїнському національному університеті на факультеті економіки та управління відбудеться круглий стіл "Управління життєдіялністю територіальних громад в умовах воєнного стану: виклики й механізми реагування".

Захід проходитиме в офлайн форматі за адресою: м. Тернопіль, вул. Львівська, 11, а. 1303 та онлайн.

Мета заходу - обговорення проблем управління життєдіяльністю територіальних громад в умовах воєнного стану та напрацювання підходів щодо підвищення їх спроможності вирішувати завдання в нових реаліях.