» » Осиротіла університетська родина

Осиротіла університетська родина

Дата: 7-04-2022, 14:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З невимовним болем та сумом повідомляємо, що в запеклих боях у місті Рубіжному загинув студент факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету Андрій Теребій. Він народився 28 жовтня 1991 року і був ровесником незалежної України. Тернополян з перших днів війни пішов захищати рідну землю. Він служив у 81-ій окремій аеромобільній бригаді, яка входить до складу десантно-штурмових військ ЗСУ. Також воював за Україну з 2014 року. Служив у 24-ій та 54-ій окремій механізованій бригаді та українській добровольчій армії. У мирний час був учасником громадського руху ветеранів та волонтерів «Захисти Україну» та громадської організації «Res_Publica. Брати по Зброї».
Коли 24 лютого путін здійснив повномасштабне вторгнення в Україну, Андрій зателефонував своєму командиру та поїхав у рідну військову частину.

У Андрія залишилася сестра та мати. Він загинув, захищаючи кожного із нас, нашу землю, наше майбутнє.

Герої не вмирають, бо у віках житиме пам'ять про тих, які закрили небо над нами.

Вічна пам'ять Герою України!