» » Запрошуємо долучитися до І Міжнародної науково-практичної конференції «Комунікація як чинник транспарентності соціальної взаємодії: психологічний, історичний, правовий, економічний та політичний виміри»

Дата: 1-04-2022, 11:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні, у час війни, у час великого випробування для України і кожного українця, у час глибокого розпачу, сподівання, або ж піднесення, ми маємо бути сильними та робити усе, що можемо, кожен на своєму місці. Разом із волонтерськими ініціативами, Західноукраїнський національний університет відновив навчальний процес та наукову діяльність.

Колектив навчально-наукового інституту комунікацій спільно з кафедрою психології та соціальної роботи класичного університету Тернополя запрошує науковців до участі у І Міжнародній науково-практичній конференції «Комунікація як чинник транспарентності соціальної взаємодії: психологічний, історичний, правовий, економічний та політичний виміри», яка відбудеться 28 квітня 2022 року.

Серед співорганізаторів конференції: Варміно-Мазурський університет (філія в Ельку, Польща), Нідерландська бізнес-академія (Нідерланди), Батумський державний університет імені Шота Руставелі (факультет права та соціальних наук, Грузія), Фонд Юліуша Словацького Conviventia у Варшаві (Польща).

Напрями роботи конференції:

Науково-практична платформа 1. Міжнародне партнерство та комунікації в сучасному глобалізованому світі.

Науково-практична платформа 2. Теорія та практика ведення політичних, дипломатичних, торговельних і кризових перемовин.

Науково-практична платформа 3. Інститут медіації: українські реалії та зарубіжний досвід.

Науково-практична платформа 4. Психологічні та правові засади культури толерантної взаємодії.

Програму науково-практичних платформ продовжать дискусійні панелі. Експертами дискусійних панелей виступлять вітчизняні та іноземні науковці і практики з 15 країн світу: України, Польщі, Нідерландів, Італії, Іспанії, Грузії, Словаччини, США, Латвії, Азербайджану, Словенії, Австрії, Канади, Німеччини, ОАЕ.

Робочі мови конференції – українська, англійська, польська.

Конференція проходитиме стаціонарно та онлайн із використанням платформи Zoom. Ідентифікатори та коди доступу будуть надіслані усім учасникам персонально на електронні скриньки.

на участь у І Міжнародній науковій конференції на тему:

та політичний виміри» 28 квітня 2022 року

Відомості про заявника та назва доповіді українською та англійською мовами:

Прізвище _________________

Ім’я _______________

По батькові _______________

Назва установи/навчального закладу _____________________

Посада _____________________

Науковий ступінь _____________________

Вчене звання ____________________

Контактні телефони, E-mail: _________________________

Назва платформи __________________________

Назва доповіді __________________________________

ПЛАНУЮ (потрібне підкреслити):

виступити, взяти участь як слухач, заочна участь

Заявку надсилайте на e-mail:

nnic@wunu.edu.ua

За результатами Міжнародної наукової конференції «Комунікація як чинник транспарентності соціальної взаємодії: психологічний, історичний, правовий, економічний та політичний виміри» буде видано колективну монографію. Умови участі у монографії буде надіслано усім охочим персонально на електронні скриньки.

Монографію буде надруковано у видавництві Варміно-Мазурського університету (філії в Ельку, Польща) із присвоєнням міжнародного стандартного книжкового номера ISBN.

Кожен учасник конференції отримає електронний сертифікат про міжнародне стажування обсягом 30 годин.

Дедлайн подачі заявок участі – 15 квітня 2022 року;

дедлайн подачі статей – 30 травня 2022 року.

Координатори конференції:

Оксана Коваль – в. о. директора навчально-наукового інституту комунікацій Західноукраїнського національного університету (Україна) +380969795012, nnic@wunu.edu.ua, oksanakov@gmail.com

Юстина Кривковська – доктор права, професорка Варміно-Мазурського університету в Ольштині (Польща).

Будьмо сильними, тримаймося разом, достойно рушаймо до перемоги з молитвою до Бога та з Україною в серці!

Слава Україні!

Героям Слава!