Лекція Валерія Пекаря

Дата: 21-02-2022, 10:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

21 лютого о 18.00 у конференц-залі соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету (вул. Бульвар Шевченка, 9) відбудеться відкрита лекція Валерія Пекаря "Світ у 2035 році".

Футуролог, президент компанії «Євроіндекс», підприємець, громадський діяч та автор книги "Бесіди майстра Хай Тао про стратегію" розповість про економічні, політичні, соціально-культурні, психологічні зміни, які чекають на людство, а також про те, як зміниться життя і чи можна до цього підготуватись.

“Нинішня епідемічна, економічна, політична криза примушує нас уважніше подивитися на великі зміни, що відбуваються у світі, а для цього хоча б на пару годин потрібно вийти за рамки щоденного життя та подивитись на 15-річну перспективу, коли сучасні процеси вже завершаться і світ стане зовсім іншим”, — каже Валерій Пекар.

На учасників чекатиме бесіда з лектором та групова практична робота.

Щоб долучитися до лекції, реєструйтеся за посиланням https://forms.gle/1bsMLaZeRap775EC6