» » До уваги студентів та аспірантів!

До уваги студентів та аспірантів!

Дата: 16-02-2022, 10:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Міністерство освіти і науки України інформує, що Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує проведення відбору учасників онлайн-школи EU Study Days, яка відбудеться у березні-травні 2022 року.

EU Study Days - проєкт Представництва Європейського Союзу в Україні, що надає можливість українським студентам та аспірантам дізнатися більше про Європейський Союз та відносини між ЄЄ та Україною. Окрім того, програма сприяє розвитку мережі української молоді для комунікації, обміну досвідом, співпраці й впровадження спільних ініціатив.

У березні-травні 2022 року заплановано проведення 10 модулів. Кожен модуль включатиме:

1) Лекцію, презентацію від дипломатів або експертів Представництва ЄЄ в Україні, провідних європейських або українських експертів, викладачів, практиків.

2) Відкриті дискусії, творчі майстерні, дебати, ігри та інші інтерактивні заходи на платформах Zoom/Webex;

3) Онлайн-тест.

Програма складається із:

• Відкриття. Відносини Україна-ЄС.
  • Європейські інституції, право та цінності.
  • Економічні та торговельні відносини в ЄЄ.
  • Бюджетна політика;
  • Європейська інтеграція України: складові, впровадження Угоди про Асоціацію, допомога ЄЄ, можливості від програм ЄЄ.
  • Європейська політика сусідства та Східне Партнерство.
  • Політика ЄЄ в сфері подолання інформаційних пасток. Дезінформація, фейки та маніпуляції - як виявляти і спростовувати; Єдиний цифровий ринок. Кібербезпека, цифрові права.
  • Європейський зелений курс.
  • Міграція та управління кордонами.
  • Комунікація ЄЄ для його громадян та українців.

Учасниками школи EU Study Days у 2022 році можуть стати студенти магістратури, або останнього курсу бакалаврату денної форми навчання та аспіранти будь-якої форми навчання віком від 18 до 25 років з таких спеціальностей, як міжнародні відносини, міжнародне та європейське право, європейські студії, міжнародна економіка та торгівля, фінанси, бізнес, політологія, право, філософія, історія, соціологія, культурологія, журналістика, а також інших економічних або технічних спеціальностей, які цікавляться європейською інтеграцією та бажають розширити свій світогляд.

20 кращих слухачів будуть запрошені до участі у літній або зимовій школах в очному форматі.

Робочі мови EU Study Days -  українська та англійська. Мінімальний необхідний рівень володіння англійською мовою - В2/С1.

До участі у відборі допускаються лише особи, які не брали участі у програмах EU Study Days попередніх років.

Конкурсний відбір проходитиме у 2 етапи:

1)      Відбір за поданими заявками.

2)      Онлайн-тестування на платформі: https:\\www.eustudydays.in.ua/ , посилання на яке буде надіслано після проходження першого туру відбору.

Для участі у конкурсі потрібно до 18:00, 07 березня 2022 року заповнити анкету: https://bit.ly/3HnBsKB

Переможці відбору будуть повідомлені особисто електронною поштою не пізніше 15 березня 2022.

За додатковою інформацією звертайтесь у  відділ  міжнародних зв’язків (каб. № 1222).