» » Відбудеться відкритий діалог із психологом Вадимом Колесніковим

Відбудеться відкритий діалог із психологом Вадимом Колесніковим

Дата: 9-02-2022, 11:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Для успішної самореалізації особистості, формування у студентської молоді професійного потенціалу, розвитку та удосконалення кар’єрних навичок для подальшого працевлаштування Науково-методичний центр ВФПО запрошує здобувачів освіти до відкритого онлайн-діалогу з психологом Вадимом Колесніковим «Психологічна готовність студентської молоді до професійної діяльності та кар’єрне становлення».

Щоб забезпечити дієву комунікацію та формат діалогу, охочих просимо попередньо зазначити питання у реєстраційній формі, оскільки час проведення заходу буде обмежений.

Захід відбудеться онлайн 24 лютого з 14:00 до 15:00 год.

Попередня реєстрація учасників – до 18 лютого за посиланням:

Запрошення буде надіслано на електронну пошту, вказану під час реєстрації (перевіряти папку «Спам»)

Участь у заході безкоштовна.