» » Відбудеться «XIV Зимова Студреспубліка»

Відбудеться «XIV Зимова Студреспубліка»

Дата: 9-02-2022, 10:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З 25 по 28 лютого 2022 року відбудеться «XIV Зимова Студреспубліка»,  організатором якої є Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Студентська республіка». Цьогорічна тема зустрічі «Перетворення України та світу».

Мета проєкту - виявлення всебічно розвиненої молоді з числа студентів, науковців, інших активних громадян, стимулювання підвищення рівня її суспільної активності та залучення до діалогу щодо майбутнього України, Європи та світу, виховання конструктивних і позитивних лідерських якостей, сприяння оволодінню навичками самоорганізації та психічної стійкості, здатності до критичного і стратегічного мислення.

Детальну інформацію розміщено за посиланням: https://studrespublika.com/vmgo/zymova.php

Координатор мережі Студреспубліки – Щерба Олександр, телефони: (044) 529-13-75, (063) 267-44-90, електронна адреса: office@studrespublika.com.