» » Зустріч із Генеральним консулом України в Едмонтоні

Зустріч із Генеральним консулом України в Едмонтоні

Дата: 28-01-2022, 15:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

«Якщо у вас є мета, то завдяки своїй наполегливості ви здобудете необхідні навички та обов’язково досягнете успіху», - звернувся до учасників проєкту International Relation Mentoring School Олександр Данилейко, Генеральний консул України в Едмонтоні, кадровий дипломат з 30-річним досвідом роботи у сфері реалізації зовнішньої політики, налагодження та розвитку двосторонніх міждержавних відносин України з іноземними державами з перших років становлення її незалежності.

У ході зустрічі говорили про пріоритети українсько-канадських відносин, своєчасність рішення Уряду Канади щодо підтримки суверенітету й територіальної цілісності України та особливості формування міжнародного іміджу нашої держави.

Школа менторства - пілотний проєкт, який реалізується у навчально-науковому інституті міжнародних відносин ім. Б. Д.Гаврилишина Західноукраїнського національного університету за підтримки Почесного консульства Республіки Сенегал у місті Тернопіль.