» » Студенти ЗУНУ представлятимуть виш на Олімпійських іграх у Пекіні

Студенти ЗУНУ представлятимуть виш на Олімпійських іграх у Пекіні

Дата: 21-01-2022, 20:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

21 січня 2022 року Виконком Національного олімпійського комітету України за поданням національних федерацій та за підсумками детального аналізу й розгляду робочої групи з підготовки до Ігор в Пекіні у відповідності до міжнародної та національної систем відбору затвердив колектив команди.

Західноукраїнський національний університет, як один із найкращих закладів вищої освіти України з розвитку фізичної культури і спорту, представлятиме студентка Юліанна Туницька (навчально-науковий інститут інноватики, природокористування та інфраструктури).

Відзначимо, що у резервному складі збірної також на змагання їде студент Тарас Лесюк та випускниця Анастасія Меркушина.

Візьмуть участь у XXIV зимових Олімпійських іграх у Пекіні і випускники нашого вишу, а саме: Мандзій Андрій (санний спорт) та Пасічник Віктор (лижне двоборство).