Вітаємо з Днем народження!

Дата: 5-01-2022, 08:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановний Леоніде Олексійовичу!

Зі святковою шанобливістю вітаємо Вас зі знаковою подією у Вашому життєвому літописі. День народження робить Вас багатшим на пам’ятні події, щасливі миттєвості, приємні враження.

Скарбниця Вашого життя наповнена добрими справами, мудрими рішеннями, виваженими діями, повагою колег, розумінням друзів, підтримкою рідних і близьких.

Ваша самовіддана праця стала міцним підґрунтям поступу Західноукраїнського національного університету. Активна життєва позиція допомогла стати авторитетною, самодостатньою й духовно багатою особистістю. Ви притягуєте до себе позитивною енергією, живите творчою силою.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, життєдайної енергії й проникливої думки на многії та благії літа.

Університетська родина класичного університету Тернополя.