» » Вітання ректора ЗУНУ із Різдвом Христовим!

Вітання ректора ЗУНУ із Різдвом Христовим!

Дата: 6-01-2022, 10:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Дорога університетська родино!

З миром і спокоєм входить у наш дім Різдво Христове. У родинах народжується таїнство любові та віри, сімейного порозуміння та примирення. Як добре, що у цю мить ми живемо однією спільною вірою – вірою у добро і народження Бога. З глибокою шаною прийміть від мене та моєї родини щирі різдвяні віншування.

Я бажаю усім вам міцного здоров’я, щасливої долі дітям, благодатного тепла рідним та близьким, душевного спокою та здійснення найзаповітніших мрій.

Святкуючи Різдво Христове, подаруймо один одному найдорожче і найцінніше – турботу, увагу, затишок. Нехай новонароджений Ісус почує молитву кожного та благословить. Я вірю у диво життя, яке сповіщає яскрава Різдвяна зоря!

Шануймо один одного! Любімо один одного! Вітаймо вічне народження Бога у наших серцях!

Христос Народився! Славімо Його!