» » Ректор ЗУНУ зустрівся із керівником Центру досліджень адвокатури і права НААУ

Ректор ЗУНУ зустрівся із керівником Центру досліджень адвокатури і права НААУ

Дата: 28-12-2021, 16:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Ректор Західноукраїнського національного університету Андрій Крисоватий зустрівся із проректором ВША НААУ, керівником Центру досліджень адвокатури і права Національної асоціації адвокатів України Іриною Василик.

Науковці обговорили шляхи вдосконалення сучасної юридичної освіти, практичну підготовку висококваліфікованих спеціалістів, основні передумови здійснення адвокатської діяльності, місце і роль професії адвоката на різних етапах українського державотворення.

Андрій Ігорович зазначив: «Виховуючи молоде покоління правників, ми забезпечуємо європейське майбутнє України, адже наша мета – сформувати нову правову культуру у суспільстві».

Ірина Василик вручила Андрію Крисоватому подяку від Голови Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України Лідії Ізовітової за вагомий особистий внесок у розвиток національної юридичної освіти, підготовку нових поколінь юристів, сприяння здійсненню історичних досліджень, наукових проєктів з історії адвокатури і права НААУ, популяризації адвокатської професії.

Також у ході зустрічі сторони домовилися про подальшу співпрацю у межах реалізації освітніх програм, організацію проходження практики студентів класичного університету Тернополя у структурних підрозділах НААУ та проведення спільних наукових досліджень.