» » Нові віхи міжнародної співпраці навчально-наукового інституту комунікацій ЗУНУ

Нові віхи міжнародної співпраці навчально-наукового інституту комунікацій ЗУНУ

Дата: 28-12-2021, 12:33 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно відбулася онлайн-зустріч науковців Західноукраїнського національного університету з представниками Люблянської бізнес-школи.

У заході взяли участь: проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Оксана Десятнюк, директор Школи міжнародних комунікацій ННІК Ольга Царик, декан Люблянської бізнес-школи, президент жіночого форуму EUMMAS Лідія Вайс, заступник декана Люблянської бізнес-школи Катаріна Ашкерц Задравец.

Ініціатор зустрічі - директор навчально-наукового інституту комунікацій, член EUMMAS Оксана Коваль.

Сторони спілкувалися про обмін досвідом у галузі міжкультурних комунікацій, перемовин та медіації у сфері бізнесу, реалізації спільних проєктів, кооперації у грантових програмах.

Також освітяни домовилися про підписання угоди між установами, вступ класичного університету Тернополя до Міжнародного академічного консрціуму EUMMAS (EAC) European Marketing and Management Association, до якого входить 21 університет із Сполучених Штатів Америки, Грузії, Словенії, Фінляндії, України, Литви, Сербії, Румунії, Потругалії, Туреччини, Франції, ОАЕ, Кіпру, Болгарії, Польщі, Північної Македонії тощо.