» » Відбулася зустріч із відомими літераторами Тернопільщини

Відбулася зустріч із відомими літераторами Тернопільщини

Дата: 23-12-2021, 09:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно у бібліотеці ім. Л. Каніщенка Західноукраїнського національного університету відбулася зустріч  із членкинею Національних спілок журналістів (1996) та письменників (2012) України, лауреатом багатьох премій та відзнак, українською літераторкою, журналісткою, фотохудожницею Валентиною Миколаївною Семеняк, українським письменником-гумористом, журналістом, художником, очільником обасного літературного об’єднання, членом НСЖУ (1983), НСПУ (2003) Зіновієм Михайловичем Кіпибідою, українськии науковцем у галузі бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту, поетом, літературознавцем, доктором економічних наук, професором класичного університету Тернополя Василем Антоновичем Дерієм.

Модератором заходу витупила завідувачка читального залу для студентів Ірина Любезна.

Учасники із захопленням спілкувалися із гостями та  познайомилися з їхньою творчістю.

До заходу доличилися учні 6-9 класів, які з цікавістю слухали про історії створення сюжетів дитячих книг. Авторка розповіла присутнім про те, над якими літературними творами працює зараз, як збагатили подорожі її особисто-життєвий та літературний досвід. Пані Валентина заохочувала молодь щоденно дбати про світло і чистоту душі, вірити у здатність слова матеріалізовуватися.

Бібліотека отримала у дарунок літературні новинки від авторів.