» » Співпраця із Трибухівською територіальною громадою

Співпраця із Трибухівською територіальною громадою

Дата: 20-12-2021, 15:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У класичному університеті Тернополя відбулося підписання договору про співпрацю між Західноукраїнським національним університетом та Трибухівською територіальною громадою.

Ректор ЗУНУ Андрій Крисоватий і Трибухівський сільський голова Олег Ковдрин у межах співробітництва домовились про вдосконалення та підвищення рівня освітнього процесу підготовки висококваліфікованих спеціалістів, проведення спільних семінарів-тренінгів, форумів, круглих столів, реалізацію науково-дослідних  робіт й організацію проходження дуальної освіти, виробничої та переддипломної практики.

Андрій Ігорович промовив: «Наші домовленості грунтуються на принципах партнерства, взаємовигоди та спільних інтересах з метою розширення і поглиблення змісту освітньої й наукової діяльності. Ми розраховуємо на тісне співробітництво!»

«Підписаними договорами ми відкриваємо нові можливості для студентів, колективу класичного університету Тернополя, а також для посадових осіб місцевого самоврядування», - зазначив Олег Ковдрин.