» » Зустріч із начальником вибухотехнічного відділу Ігорем Васьковим

Зустріч із начальником вибухотехнічного відділу Ігорем Васьковим

Дата: 20-12-2021, 14:52 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах підписаного меморандуму про співпрацю між Західноукраїнським національним університетом та Головним управлінням Національної поліції в Тернопільській області продовжуються лекторії та тренінги для студентів освітньої програми «Перемовини та врегулювання конфліктів».

Майбутні перемовники мали чудову нагоду поспілкуватися з начальником вибухотехнічного відділу Ігорем Васьковим та ознайомитися із діяльністю служби.

Студенти діляться враженнями:

«Як розповів начальник вибухотехнічної служби Ігор Васьків, базові знання щодо алгоритму дій у випадку виявлення боєприпасів та вибухонебезпечних речовин мають особливе значення під час кризових перемовин, і через певні обставини можуть врятувати життя учасника переговорів. Злочинці, яким немає чого втрачати, нерідко використовують для залякування гранати, саморобні вибухові пристрої та інші небезпечні речовини. Тому важливо чітко розуміти, яка існує загроза і як діяти, щоб її уникнути», - Інна Глега, студентка ПСПмз-11.

Дякуємо пану Ігорю за цікаве спілкування!.