» » Проєкт ЗУНУ переміг у конкурсі «Наука для безпеки та сталого розвитку України» Національного фонду досліджень України

Дата: 8-12-2021, 18:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

7 грудня 2021 року наукова рада Національного фонду досліджень України затвердила рейтингові списки учасників конкурсу «Наука для безпеки та сталого розвитку України». Програми реалізовуватимуться у 2022-2024 роках. Загальний обсяг фінансування за рахунок грантової підтримки НФДУ в 2022 році - 150 млн грн.

Проєкт класичного університету Тернополя «Впровадження кліматично-нейтральних інновацій в управління аграрним природокористуванням в контексті еколого-енергетичної безпеки України», поданий науковцями навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Західноукраїнського національного університету під керівництвом професора Василя Брича, отримав 95,7 балів, що є другим результатом серед усіх закладів вищої освіти, які перебувають у підпорядкуванні МОН України.

Отримання вагомої грантової підтримки вкотре підтверджує високий рівень науки та інновацій у ЗУНУ.