» » Запрошуємо взяти участь у І Міжнародних наукових читаннях імені Богдана Гаврилишина

Дата: 8-12-2021, 15:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

10 грудня 2021 року об 11:00 годині у Західноукраїнському національному  університеті відбудуться І Міжнародні наукові читання імені Богдана Гаврилишина.

Організатор - кафедра міжнародних відносин та дипломатії навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина.

Захід приурочений Міжнародному дню прав людини та має на меті пропагувати Декларацію відповідальності людини, створену Богданом Гаврилишиним. У спілкуванні візьмуть участь науковці із України, Великобританії, Німеччини, Словаччини і Польщі. У ході роботи відбудеться нагородження переможців конкурсу студентських есе «Чому потрібно брати на себе відповідальність?».

Партнер - Фонд Родини Богдана Гаврилишина.

Зустріч відбудеться у форматі онлайн-зустрічі в ZOOM.

Ідентифікатор: 392 309 4860

Пароль: 2021