» » Підписано договір про співпрацю та науково-практичне консультування

Підписано договір про співпрацю та науково-практичне консультування

Дата: 8-12-2021, 09:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно відбулося підписання договору про співпрацю та науково-практичне консультування між Західноукраїнським національним університетом та комунальним некомерційним підприємством «Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина» Тернопільської обласної ради.

У ході зустрічі сторони домовилися про проведення спільних заходів, тренінгів, консультувань, практико-орієнтоване навчання студентів кафедри психології та соціальної роботи соціально-гуманітарного факультету класичного університету Тернополя.

Генеральний директор Віктор Овчарук КНП «ТОКПЦ «Мати і дитина» ТОР упродовж років гуртує команду найкращих фахівців, щоб досягати амбітних цілей.

Переконані, що партнерство буде тривалим та взаємовигідним, і тільки спільними зусиллями ми зможемо запропонувати нові шляхи вирішення актуальних проблем, сприяти розвитку соціальної інфраструктури й забезпечити підготовку висококваліфікованих спеціалістів.