» » Ректор ЗУНУ привітав із Днем місцевого самоврядування

Ректор ЗУНУ привітав із Днем місцевого самоврядування

Дата: 7-12-2021, 18:52 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні в Українському домі «Перемога» відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. У святкових заходах взяв участь ректор Західноукраїнського національного університету Андрій Крисоватий. Дійство розпочалося із виступу танцівниць Студії сучасної хореографії «TNG DC» класичного університету Тернополя - чемпіонів світу Dance World Cup 2020,2021.

Андрій Крисоватий, вітаючи присутніх, сказав: «Тернопіль – молодіжна столиця. У нашому університеті навчаються юнаки та дівчата із 22 областей  України. Упродовж років Тернопільська громада дбає про розвиток молодіжних ініціатив, впроваджує європейські стандарти у життя містян, підтримуючи суспільні інтереси. Я хочу висловити подяку  міському голові Тернополя Сергію Надалу  за співпрацю у розвитку молодіжної політики, сприяння у реалізації інноваційних проєктів та ініціатив класичного університету Тернополя. Нехай ваша відповідальна праця та наполегливість об’єднує людей, а впевнена громадянська позиція формує позитивний імідж нашого міста!»

У ході зустрічі було нагороджено подяками, грамотами  та цінними подарунками працівників виконавчих органів міської ради і комунальних підприємств. Також нагороду від міського голови Тернополя за багаторічну сумлінну працю отримала Любов Борисяк – балетмейстер Західноукраїнського національного університету.

Гарний настрій для гостей створювала своїми пісенними композиціями Наталія Цар – випускниця ЗУНУ.

Бажаємо усім представникам органів місцевого самоврядування натхнення на благо розвитку нашого краю!