» » Інтегрована панельна дискусія «Фінансовий моніторинг 2021»

Інтегрована панельна дискусія «Фінансовий моніторинг 2021»

Дата: 6-12-2021, 15:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Викладачі кафедри податків та фіскальної політики Західноукраїнського національного університету Олександра Васильчишин та Олена Сидорович взяли участь в інтегрованій панельній дискусії «Фінансовий моніторинг 2021», що відбулася упродовж 2-3 грудня 2021 року, у Львові.

Захід організовано спільно з Координатором проєктів ОБСЄ в Україні, Антикорупційною ініціативою ЄС в Україні (EUACI) та Державною службою фінансового моніторингу України.

Присутні говорили про сучасний стан системи протидії відмивання коштів та фінансування тероризму, виклики, ризик, світовий досвід, методи і практики, перспективи й акценти розвитку. До дискусійних обговорень долучилися представники Верховної Ради України, Національного банку України, Міністерства фінансів України, Міністерства юстиції України, які мають безпосереднє відношення до системи ПВК/ФТ.