» » Круглий стіл «Раціональне використання ґрунтів та їх охорона»

Круглий стіл «Раціональне використання ґрунтів та їх охорона»

Дата: 3-12-2021, 11:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У класичному університеті Тернополя відбувся круглий стіл «Раціональне використання ґрунтів та їх охорона», у якому взяли участь студенти-геодезисти та агрономи Західноукраїнського національного університету.

Модератор: доцентка, завідувачка читального залу для студентів бібліотеки ім. Л. Каніщенка ЗУНУ Ірина Любезна.

Юнаки та дівчата ознайомилися із монографіями, посібниками та науковими виданнями щодо сталого управління ґрунтовими ресурсами, аналізували причини виникнення деградації ґрунтів в Україні. Молодь зазначила, що головна умова збереження біосфери, нормального рослинного покриву і продуктивності сільського господарства є постійна охорона ґрунтів, його структури, властивостей, здійснення системи заходів із підвищення родючості.

Природоохоронна діяльність у землекористуванні є однією із найважливіших функцій законодавчої, виконавчої та адміністративної влади держави. Методологічні засади щодо аналізу деградації ґрунтів необхідні для забезпечення досягнень високого рівня екологічної безпеки у галузі використання землі.