» » Студенти ЗУНУ поспілкувалися із суддею Анною Мостецькою

Студенти ЗУНУ поспілкувалися із суддею Анною Мостецькою

Дата: 3-12-2021, 12:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», було організовано семінар-тренінг для студентів спеціальності «Право» та «Правоохоронна діяльність»  юридичного факультету Західноукраїнського національного університету.

Спікером виступила суддя  Тернопільського міськрайонного суду Анна Мостецька. Вона ознайомила присутніх з особливостями національного законодавства, яке встановлює відповідальність за вчинення домашнього насильства.

У ході заходу завідувач кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права ЗУНУ Оксана Братасюк ознайомила учасників із основними положеннями Стамбульської конвенції.

Юнаки та дівчата взяли активну участь у дискусії, отримали довідкову літературу й інформаційні буклети.