» » Відбудеться Міжнародний спецсемінар

Відбудеться Міжнародний спецсемінар

Дата: 1-12-2021, 11:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо всіх охочих долучитися 2 грудня 2021 року об 11:00 годині до III Міжнародного спецсемінару «Глобальна інклюзія: економічні, соціальні та медичні детермінанти».

Організатор – кафедра міжнародних відносин та дипломатії навчально-наукового інституту міжнародних відносин імені Б. Д. Гаврилишина.

Співорганізатори – Вища школа економіки та менеджменту у Братиславі (Словаччина), Харківський національний медичний університет.

Мета – залучення широкого кола громадськості до обговорення актуальних проблем людей з інвалідністю, обмін кейсами та реальним досвідом щодо співпраці із реабілітації й підтримки людей з інвалідністю.

Зустріч відбудеться у ZOOM.

Ідентифікатор: 392 309 4860

Пароль: 2021

За детальнішою інформацією звертатися до в. о. завідувача кафедри міжнародних відносин та дипломатії ЗУНУ Оксани Тулай.

Телефон: +380 (50) 524-50-73

Е-mail: o.tulai@wunu.edu.ua