» » Відбулася зустріч із режисером Олександром Жуковіним

Відбулася зустріч із режисером Олександром Жуковіним

Дата: 30-11-2021, 11:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Професія перемовника має багато спільного із діяльністю актора, адже також необхідні такі якості як врівноваженість, сила, стійкість, гнучкість, щирість та проникливість.

Учаснику переговорів потрібно правдиво, щиро грати свою роль у певних обставинах, часто критичних, непередбачуваних, небезпечних, стресових.

Тому для студентів освітньо-наукової програми «Перемовини та врегулювання конфліктів» була організована зустріч із талановитою людиною – Олександром В'ячеславовичем Жуковіним.

Режисер, актор театру та кіно, каскадер, ведучий, конферансьє, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри режисури Національної академії керівних кадрів культури та мистецтв (художній керівник курсу), викладач «режисури», «акторської майстерності», «сценічного руху» допомагав вдосконалюватись магістрам програми.

Його інтерактивні лекції, майстер-класи допомогли слухачам розвинути спостережливість, пам'ять, увагу, уяву, здібність концентруватися на завданні та уміння відволікатись від другорядних речей.