» » Успішне завершення курсів підвищення кваліфікації

Успішне завершення курсів підвищення кваліфікації

Дата: 30-11-2021, 12:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж вересня-листопада 2021 року у Західноукраїнському національному університеті було проведено курси підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.

Національне агентство України з питань державної служби визначило рекордне державне замовлення на підвищення кваліфікації – 1618 осіб. За цим показником класичний університет Тернополя є одним із найкращих закладів вищої освіти в Україні. За 5 професійними програмами пройшли навчання 564 посадових особи, 1054 осіб  – за 11 короткостроковими програмами.

Навчально-науковий інститут публічного управління ЗУНУ висловлює вдячність професорсько-викладацькому колективу вишу за ефективне виконання завдань щодо проведення курсів підвищення кваліфікації, а також усім державним службовцям та посадовим особам місцевого самоврядування за участь.