» » Студентки ЗУНУ здобули перемогу у черговому етапі чемпіонату Східно-європейської зональної асоціації з волейболу

Дата: 29-11-2021, 15:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студентки ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ» Владислава Губенко, Богдана Грицик, Вероніка Туркула та Софія Бровченко взяли участь у черговому етапі чемпіонату Східно-європейської зональної асоціації з волейболу у дівочій збірній України U-17.

Наші волейболістки здобули дві перемоги у групі «А» проти Естонії й Грузії. У матчі за бронзові нагороди дівчата перемогли команду Білорусії з рахунком 3:1 (тренер навчально-наукового центру студентського спорту ЗУНУ Віктор Туркула).

Змагання проходили у м. Даугавпілс (Латвія) упродовж 25-28 листопада 2021 року.

Бажаємо спортсменкам подальших успіхів та нових перемог!