» » Відбулася конференція «Інноваційні технології в менеджменті та публічному управлінні»

Дата: 29-11-2021, 11:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно у класичному університеті Тернополя відбулася наукова інтернет-конференція студентів та молодих учених кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу «Інноваційні технології в менеджменті та публічному управлінні».

Із вітальним словом виступив завідувач кафедри менеджменту та публічного управління Західноукраїнського національного університету, д.е.н., професор Михайло Шкільняк. Також до присутніх звернулися проректор з наукової роботи  Зеновій Задорожний, декан факультету економіки та управління ЗУНУ  Віктор Островерхов, д.габ., професор Вроцлавського економічного університету (Республіка Польща), почесний доктор ЗУНУ Анетта Зелінська, доктор, війт гміни Громадка (Республіка Польща) Даріуш Павліщи.

Участь у заході взяли понад 90 осіб, серед них іноземні науковці, професорсько-викладацький  колектив ЗУНУ, аспіранти, слухачі магістратури та студенти ОС «Бакалавр». За результатами конференції видано збірник, який містить понад 150 тез доповідей.

У ході пленарного засідання із науковими роботами виступили  Оксана Ситницька - аспірантка кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу ЗУНУ, начальник Управління економічного та агропромислового розвитку, містобудування, архітектури Рівненської районної державної адміністрації, Анатолій Гуцуляк - аспірант кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу ЗУНУ, консультант з питань комерційної діяльності та управління, Володимир Мацик - аспірант кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу ЗУНУ, керівник медичної служби ДСНС України в Тернопільській області, Анастасія Мадич - здобувачка освітньої програми «Менеджмент» на другому (магістерському) рівні вищої освіти ЗУНУ, Володимир Христинич - аспірант кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу ЗУНУ,  Ярослав Демчишин - здобувач освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» на другому (магістерському) рівні вищої освіти ЗУНУ, асистент кафедри дитячих інфекційних хвороб, Олег Галюк - аспірант кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу ЗУНУ,  Галина Найдич - здобувачка освітньої програми «Державна служба» на другому (магістерському) рівні вищої освіти ЗУНУ, провідний юрист-консульт апарату управління КНП «Нововолинська центральна міська лікарня».

Присутні обговорили теми «Проблеми імплементації сучасних технологій менеджменту організацій та їх вирішення»  (Модератор: Руслан Августин, д.е.н., професор кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу ЗУНУ), «Модернізація менеджменту закладів охорони здоров’я: методологічні та прикладні аспекти» (Модератор: Тетяна Желюк, д.е.н., професор, професор кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу ЗУНУ), «Розвиток моделі багаторівневого публічного управління в контексті сучасних викликів» (Модератор: Алла Мельник, д.е.н.,  професор, професор кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу ЗУНУ).

Завершилася інтернет-конференція віртуальною екскурсією Тернополем та областю.