» » Відбувся науково-практичний семінар «Митні платежі: коли і для чого їх сплачують»

Дата: 25-11-2021, 10:04 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах  дуальної форми освіти та формування практичних навичків у студентів освітньої програми «Митна справа» відбувся науково-практичний семінар «Митні платежі: коли і для чого їх сплачують», модератором якого виступив завідувач кафедри податків та фіскальної політики Анатолій Луцик.

У ході семінару начальник митного поста Павло Герасимюк виокремив ключові відмінності митного контролю.  Закарпатська митниця входить у ТОП-3 митниць за кількістю  розмитнених транспортних засобів  в Україні.

Учасників семінару також було проінформовано про застосування єдиного тарифу відповідно до ваги товарів, що ввозяться «бусами» на територію України.  Під час дискусії присутні окреслили перспективи здійснення митного контролю в Україні із врахуванням потреби обміну інформацією між суміжними митницями.