» » Набір слухачів на підготовчі курси для абітурієнтів, які вступають до коледжів ЗУНУ

Дата: 25-11-2021, 10:06 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

ВСП «Фаховий  коледж  економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ» оголошує набір слухачів на підготовчі курси для абітурієнтів, які вступають до коледжів ЗУНУ на базі 9-х класів. Заняття проводять кваліфіковані викладачі університету. Програма передбачає вивчення предметів, що винесені на вступні випробування у коледжі: українська мова, математика або історія України.

Форма підготовки - денна. Перелік конкурсних предметів для здобуття ОКР «Фаховий молодший бакалавр»

Спеціальності:

За результатами вступних випробувань на 1-й курс (випускники 9-х класів)

- «Право»;

- «Менеджмент»;

- «Психологія»;

- «Автомобільний транспорт»;

Українська мова та історія України

- «Облік і оподаткування»;

- «Фінанси, банківська справа та страхування»;

- «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»;

- «Транспортні технології»;

Українська мова та математика

- «Комп’ютерна інженерія»;

- «Економіка»;

- «Фізична культура і спорт».

Українська мова та творчий конкурс

Початок занять - 1 грудня 2021 рік.

Навчання здійснюватиметься на контрактній основі.

Випускники підготовчих курсів, вступаючи на навчання до коледжів вишу, матимуть  пільги, передбачені  правилами  прийому до Західноукраїнського національного університету.

Адреса :

майдан Перемоги,3, м. Тернопіль, 46020;