» » УРС ЗУНУ на Форумі молодіжних ініціатив

УРС ЗУНУ на Форумі молодіжних ініціатив

Дата: 22-11-2021, 16:42 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Представники студентського самоврядування Західноукраїнського національного університету взяли участь у ІІ Форумі молодіжних ініціатив: студентські ради.
20 листопада у Києві відбувся форум за участі представників студентського самоврядування. Цілий день активних обговорень, плідних дискусій та дружньої спільної роботи із представниками студсамоврядувань інших університетів.

Представники університестької ради студентів класичного університету Тернополя долучилися до обговорення законопроекту 6316 "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо розширення прав органів студентського самоврядування".

Молоді люди обмінювалися досвідом із більш, ніж 50 учасниками із різних областей України, розробляли плани для майбутніх спільних проєктів й обговорювали шляхи вирішення проблем.