» » Студент ЗУНУ навчатиметься у США

Студент ЗУНУ навчатиметься у США

Дата: 19-11-2021, 12:07 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Андрій Слота, студент групи ГЗ-31 навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Західноукраїнського національного університету був обраний для участі у програмі обміну Global Undergraduate Exchange Program (Global UGRAD), яка впроваджується Державним департаментом США та підтримується народом Сполучених Штатів Америки.
Ця міжнародна освітня та культурна платформа спрямована на підтримку талановитої іноземної молоді й надає можливість майбутнім лідерам навчатися у США з метою поглиблення знань та вивчення культури і традицій країни.
Андрій навчатиметься у Державному університеті Сан-Франциско (Каліфорнія) з 15 січня по 21 травня 2022 року за спеціальністю «Геодезія та землеустрій», яку вивчав у ЗУНУ.
 Бажаємо успіхів, реалізації усіх задумів й нових яскравих вражень!