» » Відбудеться ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інновації в освіті: перспективи розвитку»

Дата: 18-11-2021, 11:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

25 листопада 2021 року відбудеться ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інновації в освіті: перспективи розвитку» на базі кафедри освітології і педагогіки соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету.

До участі запрошуємо учених, аспірантів, студентів зво та науково-дослідних установ, а також фахівців-практиків, які активно займаються дослідженнями у сфері суспільних, психолого-педагогічних наук.

Тематичні напрями:

• сучасні технології навчання і виховання: український та світовий досвід;
  • інновації у вищій освіті: стратегії та технології;
  • теоретичні та практичні основи розвитку інноваційних процесів у професійній освіті: досвід та перспективи;
  • організаційно-педагогічне забезпечення інноваційного вітчизняного й зарубіжного розвитку освіти дорослих;
  • сучасні тренди та інновації у різних галузях знань;
  • розвиток особистісного потенціалу в умовах інноваційних змін в освіті;
  • історія освіти: погляд на інновації в освітній діяльності та управлінні.
  • управління освітою в сучасному світі та інноваційний розвиток суспільства.
  • розвиток професійної компетентності в умовах післядипломної освіти.
  • психологія та соціальна робота: нові ідеї та наукові досягнення.
  • компетентна самореалізація вчителя в умовах сучасної школи.
  • фізична культура у системі гуманітарної освіти.

Захід відбудеться з  використанням платформи ZOOM

Код доступу: 251021

Робочі мови: українська, англійська, польська, словацька, російська.

Учасникам конференції пропонується публікація матеріалів у вигляді:

• тез доповіді у збірці матеріалів конференції;
  • сертифікату участі у конференції.

Для участі вам необхідно до 15листопада 2021 року:

• Заповнити on-line заявку (https://forms.gle/tLGH9HPSRXpPFkETA) .
  • Сплатити організаційний внесок конференції та надіслати скановані або фото квитанції про сплату оргвнеску на e-mail: sgf.kaf.op@gmail.com
  • Тези доповідей обсягом до 5 сторінок просимо надсилати на e-mail: sgf.kaf.op@gmail.com(з поміткою в темі листа «Тези_ПІП»)

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ

Вимоги до оформлення  матеріалів:

тези приймаються до друку українською, польською, словацькою або англійською мовами. Електронний варіант тексту тез обсягом 2–5 повних сторінок формату А4, набраних у редакторі Microsoft Word у вигляді комп’ютерного файлу з розширенням *doc, *rtf.

Поля: ліве, праве, верхнє, нижнє – по 2 см. Шрифт тексту – Times New Roman, кегль – 14, абзацний відступ – 1,25, міжрядковий інтервал – 1,5; не виставляти примусові переноси, не архівувати, не накладати заборону на редагування.

Послідовність розміщення матеріалів у тезах доповіді:

• тематичний напрям;
  • прізвище та ініціали автора (ів) (справа, шрифт – напівжирний);
  • посада, місце навчання або роботи (повна офіційна назва);
  • відомості про наукового керівника (для тих, хто не має наукового ступеню);
  • назва доповіді (по центру, шрифт – напівжирний);
  • текст рукопису;
  • Список використаної літератури розміщується наприкінці тексту і оформлюється згідно положень (ДСТУ 8302:2015). Посилання по тексту розміщують у квадратних дужках.

Електронні сертифікати учасника та збірка тез доповідей будуть надіслані на електронну пошту, а також розміщені на вебсторінці сайту кафедри освітології і педагогіки http://www.dep.wunu.edu.ua упродовж 14 днів від початку конференції.

Організаційний внесок становить: 200 грн – друкований збірник (з дублюванням в електронному форматі), 150 грн – електронний формат збірника, окремо сертифікат участі – 50 грн.

Реквізити для оплати: карта Приватбанку : 5168 7554 4055 8647 (Одержувач – Савіцька Вікторія Василівна), вказавши у призначенні платежу «За публікацію тез від [прізвище, ініціали]».

Контактні особи:

Відповідальний секретар: Білоус Ірина Ігорівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри освітології і педагогіки соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету, +38 096 000 39 27 (Viber).

Координатор: Савіцька Вікторія Василівна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри освітологіїі педагогіки соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету, +38 096 709 86 71 (Viber).

Місце проведення конференції:

Кафедра освітології і педагогіки, кабінет 41, соціально гуманітарний факультет ЗУНУ, корпус 10, вул. бульвар Шевченка, 9, м. Тернопіль

Члени організаційного комітету:

• Ребуха Лілія Зіновіївна – завідувач кафедри освітології та педагогіки Західноукраїнського національного університету, доктор пед. наук, професор;
  • Білоус Ірина Ігорівна – доцент кафедри освітології та педагогіки Західноукраїнського національного університету, канд. економ. наук, доцент;
  • Дем’янюк Антоніна Вікторівна – доцент кафедри освітології та педагогіки Західноукраїнського національного університету, канд. економ. наук, доцент;
  • Заблоцька Любов Михайлівна – доцент кафедри іноземних мов Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, канд. пед. наук, доцент;
  • Кричківська Оксана Василівна– доцент кафедри освітології та педагогіки Західноукраїнського національного університету, канд. пед. наук, ст. викл.;
  • Савіцька Вікторія Василівна– доцент кафедри освітології та педагогіки Західноукраїнського національного університету, канд. пед. наук, ст. викл.