» » Робоча зустріч із ректором Нідерландської бізнес-академії

Робоча зустріч із ректором Нідерландської бізнес-академії

Дата: 18-11-2021, 10:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах підписаного меморандуму про співпрацю відбулася робоча зустріч представників Західноукраїнського національного університету із ректором Нідерландської бізнес-академії Яном ван Звітеном.

Про реалізацію заходів та ініціатив щодо запровадження досвіду у галузі медіації в Україні спілкувалися проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Оксана Десятнюк, начальник відділу міжнародних зв’язків Уляна Коруц, в. о. директора навчально-наукового інституту комунікацій Оксана Коваль, директор Школи міжнародних комунікацій ННІК Ольга Царик, а також викладачі класичного університету Тернополя.

У ході зустрічі освітяни обговорили деталі створення нової навчальної програми з медіації у ЗУНУ, умови фінансової підтримки, стажування викладачів у Нідерландах, участь у грантових програмах та мобільність студентів.