» » Зустріч із представником Стамбульського університету

Зустріч із представником Стамбульського університету

Дата: 17-11-2021, 09:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні відбулася офіційна зустріч із Октаєм Ердоганом (Oktay Erdogan), представником Стамбульського університету (Туреччина), який завітав до Західноукраїнського національного університету із метою викладання турецької мови студентам.

До спілкування долучилися  проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Оксана Десятнюк, начальник відділу міжнародних зв'язків Уляна Коруц, директор Школи міжнародних комунікацій Ольга Царик, директор навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д Гаврилишина Ірина Іващук, заступник директора ННІМВ  ім.Б.Д. Гаврилишина Максим Живко.

У ході зустрічі було обговорено питання річного перебування Октая Ердогана у класичному університеті Тернополя.