» » Відбувся інста-квіз до Дня української писемності та мови

Відбувся інста-квіз до Дня української писемності та мови

Дата: 17-11-2021, 09:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно відділ гуманітарної освіти та  виховання Західноукраїнського національного університету провів тематичний інста-квіз до Дня української писемності та мови, який тривав упродовж трьох днів.

Особливістю інтерактивних ігор є можливість залучення великої кількості гравців. Цього разу перевіряли свої знання 450 учасників. Студентам необхідно було якнайшвидше та головне правильно відповісти на усі завдання з української мови і літератури, серед яких підтвердити або спростувати твердження, вибрати правильну відповідь, поставити наголос, відредагувати словосполучення.

Колектив відділу гуманітарної освіти та виховання ЗУНУ підготував ребуси і цікаві діалектизми, до яких потрібно було підібрати відповідники.

Переможці:

1 місце - Марія Лисик (факультет комп'ютерних інформаційних технологій);

2 місце - Христина Юрків (факультет комп'ютерних інформаційних технологій);

3 місце - Марія Бесащук (ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій»).