» » Науково-практичний семінар за участю фахівців Головного управління ДПС у Тернопільській області

Дата: 15-11-2021, 12:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах  реалізації концепції дуальної освіти у Західноукраїнському національному університеті та роботи проблемної групи «Податкові правопорушення та шляхи протидії» для студентів освітньої програми «Економічна безпека та фінансові розслідування» спеціальності «Правоохоронна діяльність» під керівництвом к.е.н., доцента кафедри безпеки та правоохоронної діяльності ЗУНУ Олександри Олійничук було проведено науково-практичний семінар за участю фахівців Головного управління ДПС у Тернопільській області з питань одноразового добровільного декларування та його впливу на детінізацію економіки.

Із вітальним словом виступив заступник начальника ГУ ДПС у Тернопільській області Петро Якимчук, який зосередив увагу на актуальності даної тематики та важливість таких заходів для підвищення податкової культури суспільства.

Василь Карпа, начальник відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб, єдиного внеску, податків з громадян та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Тернопільській області  окреслив ключові норми закону про спеціальне добровільне декларування фізичними особами належних їм активів, технічні особливості подання декларацій, ставки та процедуру сплати одноразового збору до бюджету.

У ході жвавого діалогу  було обговорено питання фінмоніторингу грошових коштів, декларування спадщини, отриманої з-за кордону, категорії фізичних осіб, для яких не передбачено можливості скористатися податковою амністією.